Page title

18
lis
Konferencja EkoSfera z udziałem NFOŚiGW
Konferencja EkoSfera z udziałem NFOŚiGW
  • Admin
  • 3 Views
  • 0 Comment
  • BOŚ . EkoSfera . ENEA . Konferencja . MKiŚ . NFOŚiGW .

Konferencja EkoSfera z udziałem NFOŚiGW

Transformacja energetyczna, adaptacja miast do zmian klimatu, rozszerzona odpowiedzialność producentów, elektromobilność, odnawialne źródła energii to główne tematy tegorocznej EkoSfery. Branżowa konferencja z udziałem przedstawicieli Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej odbyła się w dniach 9 i 10 listopada br. w formule on-line.

EkoSfera – wspólna inicjatywa Ministerstwa Klimatu i Środowiska (MKiŚ) oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) – to cykl eksperckich debat będących integralną częścią Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO. W tym roku ze względu na przełożenie targów branżowe spotkania odbywały się on-line.

W debacie głównej konferencji „Innowacja i sprawiedliwa transformacja energetyczna” wraz z Ministrem Klimatu i Środowiska Michałem Kurtyką wziął udział Prezes NFOŚiGW prof. Maciej Chorowski, a także przedstawiciele Polskiej Spółki Gazownictwa, Banku Ochrony Środowiska (BOŚ), grupy ENEA i Polskiej Grupy Energetycznej.

Czytaj więcej: http://nfosigw.gov.pl/o-nfosigw/aktualnosci/art,1676,za-nami-ekosfera-z-udzialem-nfosigw.html

Źródło: NFOŚiGW